Щербетли (Serbetli)

Щербетли (Serbetli)

Тютюн для кальяну Щербетлі (Serbetli)Тютюн для кальяну Щербетлі (Serbetli)

 Тютюн Serbetli (Щербетлі) - турецький тютюн преміум класу. Тютюн середньої нарізки, високої вологості, має багатий насичений аромат. Основною відмінністю від тютюну інших виробників є жаростійкість і високий вміст вологи, що дозволяє довше насолоджуватися смаком і нагрівати тютюн для більшої димності, при цьому тютюн зовсім не гірчить. Тютюн Serbetli вимочується в медовому сиропі, що робить його дуже ніжним та ароматним. Асортименти Serbetli складається з 230 різних смаків. Фасується по 50, 125 та 200 р.

 Країна майстрів кальянного мистецтва - Туреччина, тішить нас чудовим продуктом - тютюном Шербетлі. Дивлячись на назви смаків даної фірми, можна подумати, що це дублікати відомої фірми Al Fakher, але це не зовсім так, просто турки не стали морочитися над маркетингом, як наприклад «старбаз», а просто взяли звичні смаки, що всім полюбилися, і зробили свої доопрацьовані версії.

 Виробляється тютюн для кальяну Serbetli (Щербетлі) на однойменному заводі у місті Трабзон у Туреччині. Для приготування тютюнової суміші використовується тільки високоякісна сировина, що імпортується з довколишніх країн. До складу суміші входять оригінальні ароматизатори, рецепти яких тримаються в найсуворішому секреті. Звісно ж, і особливості виробництва цього тютюну не розголошуються. Однак достеменно відомо, що в основі виробництва лежить ручний метод, яким багато умільців у Туреччині готують домашній муасил. Підтвердженням тому можуть бути ранні партії тютюну з внутрішнього ринку Туреччини – у суміші був явний присмак меду, що говорить про натуральні компоненти, що застосовуються для його виробництва.

Купити Табак Serbetli можна в інтернет магазині TabakDelux, велика різноманітність serbetli смаки. Телефонуйте або оформляйте покупку онлайн, і ми надішлемо вибраний Вами тютюн вже завтра! Відправлення до всіх міст України.

Показати 1-15 з 374 товарів
Меню
Аккаунт