Ревоши (Revoshi)

Ревоши (Revoshi)

Тютюн Revoshi (Ревоші) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Revoshi (Ревоші) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Revoshi - має велику популярність у багатьох країнах, оскільки має гарну димність і великий асортимент смаків понад 50 смакових міксів. Також компанія Ревоші постійно експериментує, даючи нам все нові цікаві мікси. REVOSHI знаходиться в Акхісарі, середземноморському регіоні, який має спадщину виробництва тютюну. У нас є ноу-хау в галузі виробництва найкращого тютюну протягом поколінь

Головна особливість такого тютюну криється в інгредієнтах, що входять до його складу. Виробник приділяє велику увагу процесу виробництва, тому продукт складається тільки з якісного тютюнового листя, патоки, гліцерину та виключно натуральних ароматизаторів.

REVOSHI розшифровка Revolutionary Shisha. Історія REVOSHI почалася 2019 року в Туреччині в місті Ізмір (Акхісар). Завдяки нашим штатним тютюновим спеціалістам, дегустаторам та експертам зі смакових якостей ми з гордістю пропонуємо найвишуканіші смаки тютюну для кальяну. Пропонуючи версії культових та традиційних смаків тютюну для кальяну, ми також виробляємо креативні, нетрадиційні та рідкісні смаки. Фортеця тютюну легка. Німецькі ароматизатори, сировина Virginia (Америка) Фасування 50гр, Кожен мікс має свою історію Революціонерів, такі як смак Pancho Villa від Revoshi були названі на честь Мексиканського революціонера Pancho Villa — один із революційних генералів та лідерів селянських повстанців під час Мексиканської революції 1910—1917 років.

Купити тютюн Revoshi (Ревоші) у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Показати 1-15 з 17 товарів
Меню
Аккаунт