Buta Gold 50 грамм

Очистити все
Показати 1-15 з 108 товарів

Тютюн Buta Gold 50 грамм

Йорданський тютюн Buta (Бута). Цей тютюн з'явився на наших ринках лише наприкінці 2016 року і потроху поповнює ряди своїх шанувальників, підкуповуючи своєю доступністю та новими ароматами.

Забивання Buta

Забивати цей тютюн потрібно так само, як і решта нежаростійких тютюнів - рихло або щільно з невеликим відступом. Головне, щоб він не торкався фольги чи колодки. Також не рекомендуємо забивати оверпаком, інакше присмак горілого тютюнового листа домінуватиме, чим зіпсує весь процес куріння. Як ми вже писали вище, тютюн подрібнювати та віджимати не потрібно. Достатньо дістати його з пакета, добре розпушити та забити в чашу. Натягнути фольгу, зробити в ній дірочки або використати Kaloud Lotus. Поставити вугілля, почекати поки чаша прогріється і можна розкурювати та насолоджуватися смачним кальяном.

Бренд Buta Tobacco утворився шляхом десятиріч йорданських тютюнових фахівців у галузі тютюну, кальянів та світової дистрибуції для того, щоб створити свій власний продукт. Ви відразу відчуєте це за багатим, витонченим смаком тютюну, приготованим із добірної сировини. Це яскрава, насичена, різноманітна лінійка, яка складається з 37 смаків. Якщо ви ще не встигли насолодитися цими соковитими уподобаннями, то вам обов'язково варто це зробити.

Тютюн Buta відмінно підійде як для новачків, тому що він легкий, так і для досвідчених кальянників, які бажають спробувати щось нове. Це не дуже димний і жаростійкий тютюн, але його все ж таки варто спробувати. І хто знає, може Ви для себе відкриєте кілька смаків, які будуть найкращими, що набридли Adalya і Serbetli

Меню
Аккаунт