Чаши для кальяна

Очистити все
Показати 1-15 з 66 товарів

Чаші для кальяну

Чаші для кальяну бувають 5 видів та різних підвидів, внутрішні та зовнішні, дизайнерські та звичайні:

  • Чаша з керамічні – має різне колірне забарвлення, з боку видно віддзеркалення. Такі чаші не вбирають їх запах простіше мити. Нагрів таких чаш відбувається досить довго, але в цьому є плюси, тютюн не буде перегріватися і гірчити.
  • Глиняні чаші для кальяну - це класика, такі чаші використовуються дуже давно і досі. Плюси даної чаші хороше прогрівання тютюну глибоке місце для укладання тютюну. У такі чаші можна забити будь-який тютюн.
  • Металеві чаші для кальяну - це хороший привід спробувати щось нове, оскільки спосіб приготування таких чаш не завжди стандартний. Втім такі чаші найпопулярніші за рахунок того, що тютюн в них просто починає горіти. Нова технологія чаші Minzari прогріває чашу знизу і не дає чаші перегрітися за рахунок різьбового регулятора жару.
  • Чаші для кальяну з силікону - Найпрактичніші чаші на сьогоднішній день, З плюсів даної чаші добре тримає жар не палить тютюн, не б'ється, простота в миття, немає необхідності використовувати селіконовий сплатник, не висока вартість. З мені достатків
  • Скляні чаші для кальяну - ці чаші виготовляються з термостійкого скла. З плюсів таких чаш, що не вбирає запахи, гарний незвичайний стиль. Мінуси – погано тримає тепло. Ви точно будете дивитися що відбувається коли тютюн прогрівається =)

Купуючи чаші для кальяну в інтернет магазині TabakDelux.com.ua ви гарантовано отримуєте низькі роздрібні ціни, а також можливість придбати тютюн оптом за найвигіднішими цінами, замовити моно на сайті та в телефонному режимі. Для цього просто варто зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами та обговорити всі деталі замовлення. Ми завжди раді бачити нових оптових та роздрібних покупців серед наших постійних клієнтів.

Меню
Аккаунт