Основні умови

ОСНОВНІ УМОВИ

  Терміни та визначення

  Продавець - це людина або організація, яка продає товар або надає послуги.
Замовник - особа, зацікавлена ​​у виконанні виконавцем, наданні їм послуг або придбання у продавця будь-якого продукту.

  Після того як замовлення доставлений перевізнику, або підготовлений для передачі перевізнику, адреса доставки, позначений в замовленні, може бути змінений Замовником за окрему плату (Послуга переадресація).

  1. Термін доставки товару по заказу зависит от времени необходимого для произведения Заказчиком оплаты и зачисления денежных средств на счет Продавца, а также времени комплектования товара по заказу и времени доставки данного товара до выбранного Заказчиком пункта выдачи, либо по указанному Заказчиком адресу. Продавец производит процесс комплектации товара по заказу, и только после этого 
Заказчик оплачивает заказ. По заказам, оформленным в выходные или праздничные дни, процесс комплектации товара начинается на следующий рабочий день. Рабочими днями Продавца считаются все дни недели, кроме воскресенья за исключением государственных праздников, официально установленных в Украине.

  2. При отриманні товару замовлення в пункті видачі товару або за адресою, вказаною в замовленні, Замовник зобов'язується перевірити цілісність упаковки посилки (При бажанні провести фото звіт), укомплектованої Продавцем, в місці передачі товару.

  3. У разі виявлення Замовником порушення цілісності упаковки, посилки, Замовник зобов'язується скласти в присутності співробітника організації перевізника та / або співробітника пункту видачі Акт про це, який повинен бути підписаний Замовником і відповідним співробітником.

  4. Питання щодо невідповідності замовлення відносно кількості, асортименту, термінів придатності, при збереженні його упаковки, вирішуються Продавцем. Додаткову інформацію дивитися Правове становище 
в розділі Вирішення спорів І ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО.


   
У разі виникнення питань, Ви завжди можете звернутися до фахівців, зателефонувавши за тел. +38 (099) 287 01 01

Меню
Аккаунт