Daim 50 грамм

Очистити все
Показати 1-15 з 62 товарів

Тютюн Daim (Даїм) 50 грамм | TabakDelux

Тютюн Daim (Даїм) 50 грамм | TabakDelux

Тютюн Daim 50 грамм — знаходиться в місті Мерсін, який розташований на південно-східному узбережжі Туреччини. На сьогоднішній день вся продукція Daim tobacco експортується в 15 країн.

Тютюн Даім - це компанія, заснована з метою виробництва високоякісної продукції за запитами клієнтів, як найдинамічніший виробник тютюну для кальяну останнім часом. Компанія почала свій шлях до світового лідеру і почала виробляти кращий в світі тютюн для кальяну і експортувати його в усі країни.

В асортименті більше різноманітних 90 смаків, продукція складається з ароматів, що відповідають нормам Європейського Союзу, і спеціально відібраних високоякісних тютюну. Будучи лідером сектора, що приділяє велику увагу дослідженням і розробкам та інновацій, нових видів продукції, представлених на ринку, швидко перетворюється в бренд Туреччини, відомий більшості людей в світі.

Жаростійкість у Табака Daim непогана, після перегріву тютюн легко відновлюється. Міцністю не багатий і нагадує чимось Адалію і Fasil. Всього у тютюну 2 лінійки Classic і Special Edition, але за чутками, незабаром планується випуск ще однієї міцнішою.

Купити тютюн Daim (Даїм) 50 грамм у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт