Очистити все
Очистити все
Ціна
  • 20 грн - 27 грн

Фольга для кальяна

Очистити все
Показати 1-2 з 2 товарів

Купити фольгу для кальяну

При виборі фольги для кальяну варто пам'ятати, що харчовий тип використовувати не варто, хоч і відчутно дешевше. Справа в тому, що у складі такої фольги міститься відсоток паперу, який може внести в аромат диму свої вкраплення, а то й зовсім зіпсувати його. Також існує ще кілька недоліків харчової фольги:

Прилипання/пригорання тютюнової суміші до фольгованої поверхні. Через це погіршується не лише аромат, а й весь процес куріння загалом, оскільки дірочки у фользі забиваються тютюном та забір повітря різко погіршується.

Додаткові складнощі з отворами та формою ковпака. Харчова фольга погано тримає форму і не настільки щільна (8-10 мікрон), як спеціальна, через що дірочки виходять нерівними, а іноді зовсім рваними. А все це впливає на якість диму.

Купуючи фольгу для кальяну в інтернет магазині TabakDelux.com.ua ви гарантовано отримуєте низькі роздрібні ціни, а також можливість придбати тютюн оптом за найвигіднішими цінами, замовити моно на сайті та в телефонному режимі. Для цього просто варто зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами та обговорити всі деталі замовлення. Ми завжди раді бачити нових оптових та роздрібних покупців серед наших постійних клієнтів.

Меню
Аккаунт