Кокосове вугілля

Очистити все
Показати 1-15 з 28 товарів
Кокосове вугілля для кальяну

Кокосове вугілля для кальяну

Кокосове вугілля для кальяну не даремно вважають найкращим, адже отримують його з шкаралупи кокосового горіха. Правда, на розжиг такого вугілля йде трохи більше часу, але витрачені сили коштують цього, так він довше зберігає жар. На розігрівання йде приблизно хвилин 15, і цього часу вистачає для того, щоб вугілля набуло червоного кольору. Міняти їх потрібно кожен 30-40 м використання кальяну.

Кокосове вугілля для кальяну

Сировина для вуглинок - це звичайна шкаралупа кокоса, яку бажано розпалювати від зовнішніх джерел. На розігрівання чаші кальяну кокосовим вугіллям - йде від 7 до 15 хвилин, а саме, щоб довести вугілля до абсолютної червоності. Заміна вуглинок знадобиться вже через 25 - 45 хвилин паління кальяну. Найбільш популярні серед поціновувачів розміри 22 - 25мм, які вважаються середніми, але в той же час є і більші екземпляри - до 45мм. Цей вид вугілля не має домішок, абсолютно натуральний і жодним чином не впливає на якість кальянного диму.

Переваги кокосового вугілля:

  • Немає стороннього запаху
  • Не впливає на аромат і смак самого тютюну
  • Не виділяє шкідливих для здоров'я речовин(таких, як селітра)
  • Екологічно чистий продукт з шкаралупи кокоса
  • Не виділяє багато золи
  • Повільно тліє.

Про кокосове вугілля:

Кокосове вугілля робиться з шкаралупи кокосового горіха. Спеціальна технологія обробки дозволяє добитися високих показників тепловіддачі і тривалого жевріння вугілля. Кокосове вугілля випускається у формі кубиків, який дуже практичний і добре лежить в Kalaud Lotus. При розжиге він не іскриться, що важливо для закритих приміщень. Окремо слід згадати про істотну економічність кокосового вугілля - його горіння триває у декілька разів довше, ніж у іншого кальянных вугілля.

Тільки хороше вугілля для кальяну може похвалитися такими характеристиками. Ясна річ, що багато що залежить ще і від його якості, виробника, тому потрібно купувати його у надійного постачальника.

TabakDelux пропонує купити Кокосове вугілля для кальяну за низькою ціною з доставкою по Україні від перевірених виробників з гарантією хорошої якості. Наші менеджери нададуть найактуальнішу інформацію по вугіллю, що є сьогодні на ринку.

Не забудь підписатися на наш инстаграм, там ми інформуємо про акції і новинки на сайті, підписуйся щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт