Очистити все
Очистити все
Наявність:
Ціна
  • 65 грн - 200 грн

Колпаки для кальяна

Очистити все
Показати 1-3 з 3 товарів

Купить колпак для кальяна

Кальянний ковпак - це виріб, який використовується в основному як альтернатива калаудів. Він потрібен тоді, коли замість калауда застосовується фольга, і виконує одразу кілька функцій:

  • Допомагає краще прогріти чашку, оскільки при накриванні таким аксесуаром вона швидше нагрівається на всій висоті.
  • Збільшує час куріння. Вугілля за наявності ковпака тліє повільніше, тому весь процес протікатиме довше.
  • Захищає від падіння іскор. Це особливо зручний спосіб, якщо кальян робиться десь на природі.
  • Дозволяє регулювати димність кальяну, то посилюючи, то зменшуючи нагрівання чашки. Захищає від опіків. Такі аксесуари закривають вугілля, тому перешкоджають прямому дотику до них.
  • Додає якусь особливість зовнішньому вигляду всієї конструкції. Ковпаки зазвичай виконані у східному стилі, вони красиво та незвично виглядають.

Якщо ви користуєтеся калаудом, який складається з колодки та кришки з термічно захищеною ручкою, то ковпак для кальяну вже не знадобиться - калауд чудово справляється з усіма перерахованими завданнями.

Купуючи ковпаки для кальяну в інтернет магазині TabakDelux.com.ua ви гарантовано отримуєте низькі роздрібні ціни, а також можливість придбати тютюн оптом за найвигіднішими цінами, замовити моно на сайті та в телефонному режимі. Для цього просто варто зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами та обговорити всі деталі замовлення. Ми завжди раді бачити нових оптових та роздрібних покупців серед наших постійних клієнтів.

Меню
Аккаунт