Очистити все
Очистити все
Ціна
  • 22 грн - 35 грн

Одноразовые мундштуки

Очистити все
Показати 1-9 з 9 товарів

Купити одноразові мундштуки

Персональний мундштук для кальяну виконує декілька функцій. Найочевидніша пов'язана з безпекою — міняючи аксесуар на особистий, що курить, може бути впевнений, що йому не доведеться контактувати з поверхнею, якою до цього хтось користувався.

 А ще мундштук служить перешкодою на шляху тих залишків кіптяви, які накопичуються всередині трубки. Разом з цим кіптявою можна вдихнути і бактерії, мікроби — справа в тому, що всередині створено вологе і тепле середовище, дуже сприятливе для розвитку різних мікроорганізмів. Тобто персональний мундштук для кальяну є серйозним бар'єром на шляху небажаних частинок.

 Для досвідчених любителів кальяну та кальянників такі аксесуари – це ще й статусна річ, яка може виражати характер людини, її переваги. Тому дуже важливо підійти до вибору мундштуку відповідально та з особливою увагою. Задоволення процесу куріння кальяну однозначно збільшиться.

 Купуючи мундштуки для кальяну в інтернет магазині TabakDelux.com.ua ви гарантовано отримуєте низькі роздрібні ціни, а також можливість придбати тютюн оптом за найвигіднішими цінами, замовити моно на сайті та в телефонному режимі. Для цього просто варто зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами та обговорити всі деталі замовлення. Ми завжди раді бачити нових оптових та роздрібних покупців серед наших постійних клієнтів.

Меню
Аккаунт