Персональные мундштуки

Очистити все
Показати 1-3 з 3 товарів

Купити персональні мундштуки

Навіщо потрібний персональний мундштук?

  • Персональний мундштук служить захист від мікробів, так і стильна прикраса з можливістю костомізації під себе.

Що ж є мундштук?

До складу мундштука входить:

  • Стрічка, ланцюжок, мотузочка;
  • Пластикова застібка або карабін;
  • Сам мундштук, що складається з нержавіючого металу, дерева або пластику.

Як вибрати персональний мундштук для кальяну?

Для початку потрібно зрозуміти, що для вас буде приємніше сивіти на шиї, будь то стрічка, ланцюжок або мотузочка. Але найважливіший елемент це сам мундштук який ви використовуватимете щоразу при курінні кальяну. Принцип у всіх персональних мундштуків однаковий, силіконова частина одягається на металевий мундштук, а інша частина це і є ваша персональний мундштук.

Також є різні брелоки (прикраси) для кастомізації вашого мундштука. Брелоки допоможуть більш персоналізувати і бути ще більш унікальним серед інших.

У нашому магазині на даний момент надано невеликий вибір персональних мундштуків, але у нас можна також оформити попереднє замовлення для закладів з логотипом або будь-яким написом. Для замовлення та деталей напишіть нам на Viber +380992870101 або на пошту сайту TabakDelux.

Купуючи персональний для кальяну в інтернет магазині TabakDelux.com.ua ви гарантовано отримуєте низькі роздрібні ціни, а також можливість придбати тютюн оптом за найвигіднішими цінами, замовити моно на сайті та в телефонному режимі. Для цього просто варто зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами та обговорити всі деталі замовлення. Ми завжди раді бачити нових оптових та роздрібних покупців серед наших постійних клієнтів.

Меню
Аккаунт