Очистити все
Очистити все
Розмір Вугілля (мм)
Кількість куб/уп
Вага

Саморозпалювальне вугілля

Очистити все
Показати 1-3 з 3 товарів
Саморозпалювальне вугілля для кальяну в таблетках

Саморозпалювальне вугілля для кальяну в таблетках

Саморазжигающийся вугілля в таблетках або як його ще називають синтетичне вугілля - це щільно спресована деревина з добавками для швидкого розжига. Після розжига вугілля рівномірно спалахує з усіх боків що сприяє тривалому рівномірному жеврінню. Склад і процес виробництва унікальний для кожного виробника унікальний. Швидкий розжиг вугілля досягається за рахунок спеціальної суміші на основі харчових інгредієнтів, які не впливають на смак тютюну і на Ваше здоров'я. Час жевріння пігулки від 20 хвилин до 1 години(залежно від інтенсивності паління).

Як розпалити синтетичне вугілля?

Нам знадобиться запальничка бажано з турбо полум'ям і близько хвилини, все процес запущений, залишилося дочекатися повного займання. Цей вид розігрівання бажано використати в добре провітрюваних приміщеннях до паління можна приступати після повного прогорання чаші. Час на паління відводиться близько 20 - 45 хвилин. Часто таке вугілля використовують для вилазок і походів, а також для не частих палінь в закладах з майданчиками на свіжому повітрі.

TabakDelux пропонує купити вугілля, що Саморозпалювальне в таблетках для кальяну за низькою ціною з доставкою по Україні від перевірених виробників з гарантією хорошої якості. Наші менеджери нададуть найактуальнішу інформацію по вугіллю, що є сьогодні на ринку.

Не забудь підписатися на наш инстаграм, там ми інформуємо про акції і новинки на сайті, підписуйся щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт