Тютюн Al fakher

Очистити все
Показати 1-15 з 126 товарів

Тютюн Al fakher (Аль Факер) | Магазин тютюну | TabakDelux

Популярний по всьому світу тютюн для кальянів Al Fakher підкуповує своєю високою якістю, насиченим смаком та різноманітністю. На російському ринку він присутній вже багато років і впевнено утримує планку одного з лідерів у своїй сфері брендів. У нашому інтернет-магазині ви легко зможете придбати понад 60 уподобань тютюну Al Fakher за дуже доступною ціною.

Однією з важливих відмінних рис тютюну Al Fakher, виробленого в ОАЕ є його виняткова опрацьованість у найдрібніших деталях. Для його створення використовується елітний французький тютюн «Вірджинія» вищого ґатунку, а також добірні трави, лікарські рослини та чиста патока, що забезпечує насичений та стабільний смак.

Цей тютюн поширюється в упаковках по 50 і 250 грам, а також у пачках по 1 кілограм для різних закладів і справжніх цінителів. При цьому самі смаки відрізняються великою легкістю та характеризуються низьким відсотком тютюну у суміші. Творіння від Al Fakher мають середню димність, і з легкістю витримують навіть найвищі температури.

Переваги Al-Fakher:

  1. Добре вимочений;
  2. Акуратно та дрібно нарізаний;
  3. Ціна та якість;
  4. Має приємний смак.

  Справжня класика, тютюн для кальяну Al Fakher - це те, що повинен знати кожен кальянщик, що поважає себе. Найпоширеніший і потрібний кальянний продукт. Тютюн для кальяну, що найбільше продається у світі. Найбільш невибагливий і універсальний у забиванні. З самого появи виробляється в ОАЕ із першокласних ароматизаторів та тютюнового листа сортів Virginia та Virginia Gold. Завдяки високій популярності та великому обороту, має доступну вартість і за цим параметром практично не має конкурентів.

Основна особливість кальянного тютюну Al Fakher – це найкраще поєднання ціни та якості. І саме тому продукт вважається еталонним, на який спираються під час аналізу інших сумішей. Що стосується характеристик, то це муасил з дрібною нарізкою, помірною вимочкою та низьким вмістом сторонніх фрагментів листа. Куриться цілком приємно, хоча деякі уподобання можна назвати хімозними. Димність безпосередньо залежить від обраного температурного режиму, але в цілому він середня. Жаростійкість непогана, як і смакопередача. Фортеця – середня. Купити тютюн для кальяну Al-fakher в ТютюнДелюкс ✓Великий вибір, ✓Низькі ціни, ✓Гарантія якості, ✓100% повернення коштів, ✓Оптові ціни

До речі, про міцність тютюну Al Fakher. Згодом розуміння міцного тютюну змінювалося. Зараз, коли межею став Tangiers з дохою або Північний, Al Fakher можна сміливо вважати слабким тютюном, але, припустимо, у лінійці з Adalya і Serbetli він не поступиться ні тому, ні іншому. І навіть, швидше за все, здаватиметься міцнішим. Тому найправильнішим буде назвати міцність продукту середньої. Він «зайде» будь-кому від курця-початківця до досвідченого кальянщика. Не забувайте і про те, що спосіб забивання також впливає на фортецю. А невибагливий Аль Факер можна бити навіть «оверпаком», відповідно, ефект від цього буде цікавий.

Смакова лінійка Al Fakher представлена ​​60 ароматами, але є ще й лінійки Gold і Arena. Вони додають ще близько 30 уподобань. Іноді фірма випускає новинки. Останніми стали Кардамон, Мохіто та Крижана М'ята. Усю ароматику можна охарактеризувати як стриману. Деякі смаки, навпаки, є занадто різкими, наприклад Капучино, Кавун або Баббл Гам, але їх не дуже багато. Взагалі Аль Факер - ідеальний продукт для створення міксів. Він доступний і простий у роботі, і при цьому має велику кількість ароматів. Змішуючи по 5-6 смаків у мікс, можна досягти цікавих результатів – спробуйте!

 Як забивати тютюн Al Fakher.

Як і для інших «олд скульних» продуктів, для тютюну Al Fakher найкраще забиття – це на глині, турці або UPG. Розпушує тютюн, залишаєш відступ від фольги або від пристрою керування жаром, даєте прогрітися і можна курити. Однак, ця суміш дуже універсальна і може бути забита на будь-якій чаші, будь-яким способом. Вона навіть непогано показує себе при забиванні «дотик» або «оверпаком». Саме ця риса дозволяє змішувати Аль Факер навіть із Tangiers та іншими міцними продуктами.

Купити тютюну для кальяну Al-fakher в інтернет магазині TabakDelux. Телефонуйте або оформляйте покупку онлайн, і ми відправимо вибраний Вами тютюн вже завтра! Відправлення у всі міста України.

Меню
Аккаунт