Тютюн Buta

Очистити все
Показати 1-15 з 180 товарів

Тютюн Buta (Бута) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Buta (Бута) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Buta (Бута) —  цей тютюн з'явився на наших ринках лише наприкінці 2016 року і потроху поповнює ряди своїх шанувальників, підкуповуючи своєю доступністю та новими ароматами.

Забивання тютюн Buta

Забивати цей тютюн потрібно так само як і решта не жаростійких тютюнів - рихло або щільно з невеликим відступом. Головне, щоб він не торкався фольги чи колодки. Також не рекомендуємо забивати Овер паком, інакше присмак горілого тютюнового листа домінуватиме, чим зіпсує весь процес куріння. Як ми вже писали вище, тютюн подрібнювати та віджимати не потрібно. Достатньо дістати його з пакета, добре розпушити та забити в чашу. Натягнути фольгу, зробити в ній дірочки або використовувати Kaloud Lotus. Поставити вугілля, почекати поки чаша прогріється і можна розкурювати і насолоджуватися смачним кальяном.

Бренд Buta Tobacco утворився шляхом десятиліть йорданських тютюнових фахівців у галузі тютюну, кальянів та світової дистрибуції для того, щоб створити свій власний продукт. Ви відразу відчуєте це за багатим, витонченим смаком тютюну, приготованим із добірної сировини. Це яскрава, насичена, різноманітна лінійка, яка складається з 37 смаків. Якщо ви ще не встигли насолодитися цими соковитими уподобаннями, то вам обов'язково варто це зробити.

Тютюн Buta відмінно підійде як для новачків, тому що він легкий, так і для досвідчених кальянщиків, які бажають спробувати щось нове. Це не дуже димний і жаростійкий тютюн, але його все ж таки варто спробувати. І хто знає, може Ви для себе відкриєте кілька смаків, які будуть найкращими, що набридли Adalya і Serbetli

Купити тютюн Buta (Бута) у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт