Тютюн Daim

Очистити все
Показати 1-15 з 78 товарів

Купити тютюн Daim (Даім)Тютюн Daim (Даїм) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Daim знаходиться в місті Мерсін, який розташований на південно-східному узбережжі Туреччини. На сьогоднішній день вся продукція Daim tobacco експортується в 15 країн.

  Тютюн Даім - це компанія, заснована з метою виробництва високоякісної продукції за запитами клієнтів, як найдинамічніший виробник тютюну для кальяну останнім часом. Компанія почала свій шлях до світового лідеру і почала виробляти кращий в світі тютюн для кальяну і експортувати його в усі країни.

  В асортименті більше різноманітних 90 смаків, продукція складається з ароматів, що відповідають нормам Європейського Союзу, і спеціально відібраних високоякісних тютюну. Будучи лідером сектора, що приділяє велику увагу дослідженням і розробкам та інновацій, нових видів продукції, представлених на ринку, швидко перетворюється в бренд Туреччини, відомий більшості людей в світі.

 Жаростійкість у Табака Daim непогана, після перегріву тютюн легко відновлюється. Міцністю не багатий і нагадує чимось Адалію і Fasil. Всього у тютюну 2 лінійки Classic і Special Edition, але за чутками, незабаром планується випуск ще однієї міцнішою.

 Купити тютюн Daim можна в інтернет магазині TabakDelux, велика різноманітність смаків. Телефонуйте або оформляйте покупку на сайті, і ми відправимо обраний Вами товар вже завтра! Відправлення в усі міста України.

Рекомендуємо вам підписатися на наш Інстаграм, щоб бути в курсі новинок на сайті ПІДПИСАТИСЯ.

Меню
Аккаунт