Тютюн Element

Очистити все
Показати 1-15 з 32 товарів

Тютюн Element (Елемент) | Магазин тютюну | TabakDelux

ELEMENT – тютюн для кальяну, створений на основі природних інгредієнтів. Назва тютюну Elemen звичайно запозичена з усім відомого фільму і уособлює всі чотири стихії, такі як вода, повітря, земля і вогонь, що дуже точно дає зрозуміти про саме натуральне походження тютюну. Творці тютюну Element або Елемент (переклад на російську) хотіли підкреслити саме натуральність свого продукту. Тільки натуральні компоненти та тільки нестандартні смакові рішення ось девіз, під яким створювався та виробляється Element.

ELEMENT – це цілий світ, наповнений яскравими враженнями – подихом вітру, пошепки води, тріском вогню, шелестом трави… (так описує свій продукт сам виробник).

В основі тютюну Element використовується тютюновий лист Burley, а завдяки особливій технології обробки смак тютюну при курінні набуває нового неповторного смаку. Зволоження під час виробництва гарантує максимально комфортне куріння. Процес варіння, у свою чергу, забезпечує листя благородний темно-коричневий колір.

Виробляється тютюн Element на повноцінній сучасній фабриці у Казані. Підхід до виробництва тютюну був дуже серйозний, а вкладені сили та засоби справді вражають. Це не кустарне виробництво, як у більшості російських виробників, а повноцінне спеціалізоване виготовлення тютюну з контролем якості та дотриманням технології.

До виробництва тютюну Елемент підійшли дуже серйозно! Цілий рік розроблявся сам тютюн, його технологічна карта, готувався майданчик для його виробництва, щось змінювалося і допрацьовувалося. Робота та вдосконалення не припиняється і продовжується постійно, але це говорить про те, що Виробник дуже відповідально підійшов до свого продукту і хотів показати саме якість Російського виробництва та досконалість свого продукту.

Насправді все залежить від бажання — межі досконалості немає і якщо виробник ґрунтовно та якісно, ​​з вкладенням саме великих коштів, а вкладено дуже багато й величезної праці всього колективу створив свій продукт, то його напевно чекає стовідсотковий успіх.

Слід особливо відзначити менеджмент компанії. Виробником є ​​всім нам відомий КальянОптТорг і відповідно менеджмент той самий, а всім відомо, хто працював з цією компанією, що працюють вони дуже добре. На даний момент тютюн тільки виходить на ринок і багато хто з ким ми особисто спілкувалися, вважають його черговою новинкою, як кажуть no name, але Ви побачите, що не пройде і місяця, а про нього будуть говорити все. Компанія підійшла дуже серйозно до свого промо і тому ми скоро побачимо велику кількість оглядів та коментарів від провідних блогерів та експертів кальянного світу. Можна точно сказати, що Element швидко знайде свого споживача, тому що він любить все нове і вже навчився цінувати якість.

Про тютюн Element:

 • Консистенція тютюну, як ми вважаємо, — оптимальна, щось середнє між Spectrum і Darkside.
 • Нарізка - дрібна і можна порівняти з тютюном Serbetli.
 • Тютюн виробляється та продається зі сплатою акцизів.
 • Документи та сертифікати надаються.
 • Упаковка картонна з принтом за російським законодавством, тютюн упакований у поліетиленовий пакет.
 • Поставляється у зручному картонному боксі для викладки у магазині.
 • Тривала передача смаку.
 • При курінні, а точніше після прогоряння ароматизаторів можна насолоджуватися курінням чудового тютюну.
 • Смак не змінюється - запах із упаковки відповідає аромату під час куріння.
 • Час куріння тютюну не менше години.
 • Тютюн досить жаростійкий.
 • Легкість у використанні – підходить для недосвідчених користувачів.
Меню
Аккаунт