Фільтрувати за
Вкус
more... less
Вага
more... less

Тютюн Jibiar

Показати 1-15 з 128 товарів

Табак для кальяна Jibiar (Табак Джибиар)Купити Тютюн Jibiar (Тютюн Джибиар) в Україні

Тютюн Jibiar - має велику популярність у багатьох країнах, так як має гарну димністю і великим асортиментом смаків понад 287 смакових міксів. Також компанія джібіар постійно експериментує даючи нам все нові цікаві мікси. ibiar Tobacco має 16-річну історію і досвід.

Jibiar Tobacco - це компанія, заснована з ідеєю виробництва високоякісної продукції відповідно до запитів клієнтів, як найдинамічніший виробник тютюну для кальяну останнім часом. Наша компанія почала свій шлях до світового лідеру і почала виробляти кращий в світі кальянний тютюн і експортувати його в 20 країн світу. У 2020 році наш тютюн досяг 287 смаків, оновлюючись щороку і збільшуючи асортимент продукції. Jibiar тютюн продовжує свій шлях, щоб стати найвідомішим турецьким брендом у світі серед людей.

Головна особливість такого тютюну криється в інгредієнтах, які входять до його складу. Виробник приділяє величезну увагу процесу виробництва, тому продукт складається тільки з якісних тютюнового листя, патоки, гліцерину і виключно натуральних ароматизаторів.

 Купити Тютюн Jibiar можно в интернет магазине TabakDelux, большое разнообразие Jibiar вкусы. Звоните или оформляйте покупку онлайн, и мы отправим выбранный Вами табак уже завтра! Отправка во все города Украины.

Рекомендуем вам подписаться на наш Инстаграм, чтобы быть в курсе новинок на сайте ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню

Аккаунт

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюбленіі товари.

Увійти