Тютюн Molfar

Очистити все
Показати 1-15 з 35 товарів

Тютюн Molfar (Мольфар) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Molfar (Мольфар) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Molfar (Мольфар) — історія розпочалася задовго до нашого знайомства. Швидкий час наповнював нас вірою та ідеями, які знайшли своє втілення у нашому Бренді. Його дух та ідея приховування в упряжному мистецтві смаку, філософії відпочинку та глибокої поваги до довіряючого. Щира любов до власної справи веде нас стежками книги досвіду, який ми набуваємо, аналізуємо та втілюємо в нові ідеї. Краще з кожним днем. Разом з вами. Завдяки вам. Сьогодні сторінка якості нашого продукту перекинулася і вийшла на новий рівень. Тож створюємо історію. Разом з вами.

Особливість тютюну Мольфар

Ссировина для створення продукту вирощується в Україні на Закарпатті. Це якісне листя тютюну, компанія має власні ферми та угіддя, а також пасіки. Тому в продукті справді є мед у складі. Тютюн проходить ферментацію у 4 етапи і весь процес триває близько 6 місяців. Тютюнове листя перебирається вручну і сортується за розміром та щільністю. В одній партії гарантовано рівномірне просочення. Фахівці розробляли підхід до виробництва протягом 4 років і лише потім запустили його. Тому на ринок одразу виходив якісний продукт. Щодо ароматизаторів, то у складі є натуральні компоненти у вигляді соків, екстрактів та витяжок, а також традиційні натуральні ароматизатори. Компоненти виготовляються в Україні, ароматизатори закуповуються у європейських країнах. У всякому разі, смак виходить насиченим та якісним. Просочення не дуже потужне, тютюн здається трохи сухуватим, але при цьому він відмінно тримає жар. Навіть 3-4 вугілля в дотик не псують смаку, а дають розкритися тютюну, надаючи легкої пікантної тютюнової нотки. Відмінна жаростійкість, велика кількість диму, чудове розкриття смаку зробили тютюн мольфара популярним у закладах та в домашніх умовах. Адже ціна на нього дуже приємна. На окрему увагу заслуговує упаковка. Це баночка з герметичною кришкою, тому тютюн не вивітрюється. Міцний тютюн Molfar представлений в упаковці по 40 та 100 грамів, а легкий – по 60 та 200 грамів. Тому кожен може підібрати власний розмір. Якщо не впевнені у смаку, можна взяти невелику баночку та спробувати її.

Переваги тютюну Molfar

  1. Продукт поставляється у двох лінійках – Virginia Легкий та Chill (Середній) фортеці;
  2. Незвичайні уподобання з українським характером;
  3. Зручне впакування у вигляді герметичної баночки;
  4. Висока димність;
  5. Не дорогий тютюн якщо порівнювати якість із конкурентами;
  6. Хороша передача смаку як у міксах, так і соло смаках.

Купити тютюн Molfar (Мольфар) у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт