Тютюн Pelikan

Очистити все
Показати 1-15 з 120 товарів

Тютюн Pelikan (Пелікан) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Pelikan (Пелікан) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Pelikan вже давно займається виробництвом тютюну для трубок і кальянів. Ця турецька фірма вшановує традиції і намагається зберегти початкову культуру куріння. Засновники сформували жорстку політику щодо свого товару. Ви не побачите цигарок чи самокруток під цією маркою. На своїх заводах вони використовують лише преміальне листя Вірджинії. При цьому тютюн Pelikan в Україні коштує не дорого.

Асортимент кальянних тютюну цієї марки дуже широкий. На даний момент випускається понад 100 різноманітних уподобань. Вони поділяються на три категорії:

  1. Класичні – як правило, містять ароматизатор одного фрукта чи ягоди. Сподобається більшості курців.
  2. Змішані – суміш 2-3 звичних фруктових відтінків. Якщо набридло експериментувати самому – можна скуштувати готове рішення.
  3. Спеціальні тут Пелікан дали повну волю розробникам, вивели на широке поле експериментів. Ця категорія включає різноманітні коктейлі з незвичайними назвами.

За складом всі тютюни однакові: тютюн, патока, гліцерин та ароматизатор. Варто відзначити, що використовується сировина найвищої якості. Ви можете купити тютюн Pelikan за низькими цінами та бути впевненим у гарантованому задоволенні куріння.

Продукція Тютюн Pelikan в Туреччині. На заводі компанії, яка займається випуском тютюну для кальяну під цим брендом використовується найсучасніше обладнання. Крім того, тютюни Pelikan взяли всі найкращі якості від своїх іменитих конкурентів, а саме:

  • жаростійкість;
  • натуральні компоненти;
  • найкраще тютюнове листя;
  • яскравий смак.

Купити тютюн Pelikan (Пелікан) у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт