Фільтрувати за
Вкус
more... less
Вага
more... less

Тютюн Pelikan

Показати 1-15 з 120 товарів

Купить Тютюн Pelikan (Пеликан) 50 граммКупить Тютюн Pelikan (Пеликан) 50 грамм

  Тютюн Pelikan вже давно займається виробництвом тютюну для трубок і кальянів. Ця турецька фірма шанує традиції і намагається зберегти початкову культуру куріння. Засновники сформували жорстку політику щодо свого товару. Ви не побачите сигарет або самокруток під цією маркою. На своїх заводах вони використовують лише преміальні листя Вірджін. При цьому Pelikan в Україні коштує зовсім не дорого.

  Асортимент Тютюну Pelikan досить широкий. В даний момент випускається понад 100 різних смаків. Вони поділяються на три категорії:

  1. Класичні - як правило, містять ароматизатор одного фрукта або ягоди. Сподобається більшості курців.
  2. Змішані - суміш 2-3 звичних фруктових відтінків. Якщо набридло експериментувати самому - можна спробувати готове рішення.
  3. Спеціальні - тут Пелікан дали повну волю розробникам, вивели на широке поле експериментів. Ця категорія включає найрізноманітніші коктейлі з незвичайними назвами.

   Виготовляється Пеликан в Туреччині. На заводі компанії, яка займається випуском тютюну для кальяну під цим брендом використовується найсучасніше обладнання. Крім того, Pelikan взяли всі найкращі якості від своїх більш іменитих конкурентів, а саме:

  • жаростійкість;
  • натуральні компоненти;
  • найкращі тютюнове листя;
  • яскравий смак.
 Купити тютюн Pelikan можна в інтернет магазині TabakDelux, велика різноманітність смаків. Телефонуйте або оформляйте замовлення на сайті, і ми відправимо обраний Вами товар вже завтра! Відправлення в усі міста України.

  По складу все тютюн однакові: тютюн, патока, гліцерин і ароматизатор. Варто відзначити, що використовується сировина найвищої якості. Ви можете купити Pelikan за низькими цінами і бути впевненим в гарантованому задоволенні від куріння.

Рекомендуємо вам підписатися на наш Інстаграм, щоб бути в курсі новинок на сайті ПІДПИСАТИСЯ.

Меню

Аккаунт

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюбленіі товари.

Увійти