Тютюн Volcano

Очистити все
Показати 1-15 з 52 товарів

Тютюн Volcano (Вулкан) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн Volcano (Вулкан) | Магазин тютюну | TabakDelux

Табак Volcano - це один із молодих українських брендів тютюнових сумішей для кальяну, який за відносно короткий час зумів вивести на ринок якісний продукт та завоювати армію вдячних шанувальників. Тютюн для кальяну Вулкан - це класичний муассель із великою кількістю сиропу, гліцерину, натуральних ароматизаторів та патокою на основі меду. Тютюн нарізаний дрібно, у суміші можуть траплятися дрібні колоди та гілочки.

Завдяки особливій технології обробки листя, тютюнова суміш мають непогані властивості жаростійкості. Під час куріння виділяється велика кількість диму. Середній час куріння – близько 40 хвилин, протягом яких яскравість смаків зберігається на високому рівні.

Бренд тютюну для кальяну Volcano завдяки високій якості виконання та найкращим компонентам набув широкої популярності в Україні. Широкий асортимент смаків дозволяє задовольнити свої побажання навіть найвишуканішому гурману та досвідченому любителю кальяну. З тютюном Volcano ви обов'язково знайдете для себе нові почуття.

Купити тютюн Volcano (Вулкан) у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт