Тютюн White Angel

Очистити все
Показати 1-15 з 73 товарів

Тютюн White Angel (Білий Ангел) | Магазин тютюну | TabakDelux

Тютюн White Angel (Білий Ангел) | Магазин тютюну | TabakDelux

Табак White Angel - це легкий схожий на Serbetli, з великою різноманітністю соло смаків та міксів.

Тютюн Білий Ангел виготовляється для любителів кальяну з 2017 року під брендом White Angel Tobacco під брендом Kesem Tobacco. Вони зміцнюють свої позиції на ринку та збільшують обсяги виробництва в Азії, на Близькому Сході та в Європі. Продаж у Туреччині здійснювався на ринку Туреччини через бренд PRM.

Тютюн використовується у виробництві (White Angel) Virginia у всіх різновидах тютюну для кальяну. Приготовлений кальянний тютюн тестується експертами з кальянного тютюну. Білий Ангел пропонує тютюни, які отримали достатню кількість балів у процесі тестування, для вашого використання.

Компанія в основному займається дослідженнями та розробками контролю якості, продажами, маркетингом та прикладною концепцією. Орієнтована клієнта концепція обслуговування підтримується у всіх відділах. Виробниче підприємство, сертифіковане за стандартами ISO 9001, ISO 22000, Халяль та GMP, обслуговує клієнтів з використанням новітніх технологій та модних уподобань.

Купити тютюн White Angel (Білий Ангел)  у магазині TabakDelux, велика різноманітність топ смаки, відгуки. Оформи замовлення за тел ☎ 0992870101 (Viber) або на сайті, Доставка по Україні 1-2 дні.

Не забудь підписатися на наш інстаграм, там ми інформуємо про акції та новинки на сайті, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт