Фільтрувати за
Вкус
more... less
Вага
more... less

Тютюн White Angel

Показати 1-15 з 44 товарів

Табак White Angel (Табак Белый Ангел) 50 граммКупити Тютюн White Angel (Тютюн Білий Ангел) 50 грам

Тютюн White Angel - це легкий схожий на Serbetli, з великою різноманітністю соло смако і міксів

Тютюн Білий Ангел проводиться для любителів кальяну з 2017 року під брендом White Angel Tobacco під брендом Kesem Tobacco. Вони зміцнюють свої позиції на ринку і збільшують обсяг виробництва в Азії, на Близькому Сході і в Європі. Продажі в Туреччині здійснювалися на ринку Туреччини через бренд PRM.

Тютюн використовуваний в виробництві Virginia в усіх різновидах тютюну для кальяну. Приготований кальянний тютюн тестується експертами по кальянному тютюну. Білий Ангел пропонує тютюн які отримали достатню кількість балів в процесі тестування, для вашого використання.

Компанія в основному займається дослідженнями і розробками контролю якості, продажами, маркетингом і прикладної концепцією. Орієнтована на клієнта концепція обслуговування підтримується у всіх відділах. Виробниче підприємство, сертифіковане за стандартами ISO 9001, ISO 22000, Халяль і GMP, обслуговує клієнтів з використанням новітніх технологій і модних смаків.

 Купити тютюн White Angel можна в інтернет магазині TabakDelux, велика різноманітність смаків. Телефонуйте або оформляйте замовлення на сайті, і ми відправимо обраний Вами товар вже завтра! Відправлення в усі міста України.

Рекомендуємо вам підписатися на наш Інстаграм, щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню

Аккаунт

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюбленіі товари.

Увійти