Очистити все
Очистити все
Наявність:
Розмір Вугілля (мм)
Кількість куб/уп
Вага

Уголь Panda

Очистити все
Показати 1-5 з 5 товарів

Кокосовый уголь Panda

Кокосове вугілля Panda - ідеальний варіант для кальяну, тому що воно не перебиває аромат і смак тютюну, чого не скажеш про інші види. Випускають його на території Шрі-Ланку. Готова сировина відмінно спресована, не залишає брудних слідів на руках, відрізняється швидким розпалюванням та тривалим горінням.

Наш інтернет-магазин пропонує вугілля для кальяну Панда преміум якості. Цей товар представлений у червоній та зеленій коробці. Відмінність між ними полягає лише у формі.

У червоній упаковці знаходиться сировина кубічної форми стандартного розміру, а в зеленій – вугілля, що має форму плескатого куба. Декілька кубиків червоної упаковки вистачає для куріння глибокої чаші з ароматним тютюном.

Вугілля Panda є новинкою на ринку кальянокуріння. Індонезійський виробник випустив чудовий продукт, який став гідною альтернативою інших марок, раніше відомих в Україні.

Сировина, що має високу щільність, довго тліє, залишаючи по собі незначну кількість попелу. На окрему увагу заслуговує той факт, що вугілля є екологічно чистим продуктом і абсолютно безпечним для людського організму.

Меню
Аккаунт