Фільтрувати за
Розмір Вугілля (мм)
more... less
Кількість куб/уп
more... less
Склад Вугілля
more... less
Вага
more... less
No items

Вугілля Hj Coco

Показати 1-2 з 2 товарів
Вугілля Hj Coco

Вугілля Hj Coco

Вугілля Hj Coco - новий товар на ринку України Основне виробництво розташоване в Індонезії. Кубики вугілля виготовляються із шкаралупи кокосових горіхів відповідно до стандартів якості. Hj Coco завжди звертаємо увагу на дотримання екологічних критеріїв та стандартів якості. Бренд Hj Coco – не поступається якістю відомих брендів таких як Panda та Tom Coco.

Переваги кокосового вугілля :

  • Немає стороннього запаху
  • Не впливає на аромат і смак самого тютюну
  • Не виділяє шкідливих для здоров'я речовин(таких, як селітра)
  • Екологічно чистий продукт з шкаралупи кокоса
  • Не виділяє багато золи
  • Повільно тліє.

Про вугілля Hj Coco:

Вугілля Hj Coco робиться з шкаралупи кокосового горіха. Спеціальна технологія обробки дозволяє добитися високих показників тепловіддачі і тривалого жевріння вугілля. Кокосове вугілля випускається у формі кубиків, який дуже практичний і добре лежить в Kalaud Lotus. При розжиге він не іскриться, що важливо для закритих приміщень. Окремо слід згадати про істотну економічність кокосового вугілля - його горіння триває у декілька разів довше, ніж у іншого кальянных вугілля.

Тільки хороше вугілля для кальяну може похвалитися такими характеристиками. Ясна річ, що багато що залежить ще і від його якості, виробника, тому потрібно купувати його у надійного постачальника.

TabakDelux пропонує купити вугілля для кальяну Hj Coco за низькою ціною з доставкою по Україні від перевірених виробників з гарантією хорошої якості. Наші менеджери нададуть найактуальнішу інформацію по вугіллю, що є сьогодні на ринку.

Не забудь підписатися на наш инстаграм, там ми інформуємо про акції і новинки на сайті, підписуйся щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт