Вугілля Tom Coco

Очистити все
Показати 1-15 з 15 товарів
Вугілля Tom Coco

Вугілля Tom Coco (Том Коко, Том Кокоча)

Вугілля Tom Coco - ця продукція випускається німецькою компанією "TOM COCOCHA GMBH & CO.KG", яка спеціалізується на виготовленні вугілля з 1878 року. Основне виробництво розташоване в Індонезії. Брикети робляться з шкаралупи кокосових горіхів відповідно до найвищих стандартів якості. Ми завжди звертаємо увагу на дотримання екологічних критеріїв і стандартів якості. Ми маємо величезніший досвід виробництва брикетів з шкаралупи кокосів. Сьогодні наш бренд TOM Coco - один з найвідоміших у світі. Ми постійно працюємо над тим, щоб зрозуміти і реалізувати побажання і потреби ринку і наших клієнтів. Пам'ятаючи про це, ми постійно розробляємо нові розміри упаковки і брикетів, щоб завжди йти в ногу з часом.

Сировина - це звичайна шкаралупа кокоса, яку бажано розпалювати від зовнішніх джерел. На розігрівання чаші кальяну кокосовим вугіллям - йде від 7 до 15 хвилин, а саме, щоб довести вугілля до абсолютної червоності. Заміна вуглинок знадобиться вже через 25 - 45 хвилин паління кальяну. Найбільш популярні серед поціновувачів розміри 22 - 25мм, які вважаються середніми, але в той же час є і більші екземпляри - до 45мм. Цей вид вугілля не має домішок, абсолютно натуральний і жодним чином не впливає на якість кальянного диму.

Переваги кокосового вугілля :

  • Немає стороннього запаху
  • Не впливає на аромат і смак самого тютюну
  • Не виділяє шкідливих для здоров'я речовин(таких, як селітра)
  • Екологічно чистий продукт з шкаралупи кокоса
  • Не виділяє багато золи
  • Повільно тліє.

Про вугілля Tom Coco:

Вугілля Tom Coco робиться з шкаралупи кокосового горіха. Спеціальна технологія обробки дозволяє добитися високих показників тепловіддачі і тривалого жевріння вугілля. Кокосове вугілля випускається у формі кубиків, який дуже практичний і добре лежить в Kalaud Lotus. При розжиге він не іскриться, що важливо для закритих приміщень. Окремо слід згадати про істотну економічність кокосового вугілля - його горіння триває у декілька разів довше, ніж у іншого кальянных вугілля.

Тільки хороше вугілля для кальяну може похвалитися такими характеристиками. Ясна річ, що багато що залежить ще і від його якості, виробника, тому потрібно купувати його у надійного постачальника.

TabakDelux пропонує купити вугілля для кальяну Tom Coco за низькою ціною з доставкою по Україні від перевірених виробників з гарантією хорошої якості. Наші менеджери нададуть найактуальнішу інформацію по вугіллю, що є сьогодні на ринку.

Не забудь підписатися на наш инстаграм, там ми інформуємо про акції і новинки на сайті, підписуйся щоб бути в курсі новинок на сайті ПОДПИСАТЬСЯ.

Меню
Аккаунт