Очистити все
Очистити все
Наявність:
Ціна
  • 25 грн - 65 грн

Ёршики для кальяна

Очистити все
Показати 1-6 з 6 товарів

Йоршики для кальяну

Йоршик для кальяну - це необхідний аксесуар для вашого кальяну. Він необхідний підтримки кальяну в чистоті. Безперечно чистий кальян забезпечить насолоду при курінні. Мало вимити шахту проточною водою, треба знати, що більшість смол накопичується на внутрішній поверхні шахти, для цього його необхідно ретельно чистити. Отже, йоржик для чищення це незамінний аксесуар вашого кальяну. Єршики бувають для очищення колби, очищення шахти та очищення шланга. Залежно від того, що потрібно чистити, відрізняється довжина і щетина йоржиків. Наприклад для чищення шахти, йоржики йдуть довше з короткою і жорсткою щетиною, щоб легко і ретельно проходити по всій довжині шахти, а йоржик для колби - короткий і пухнастий. Завдяки цьому чиститься і миється набагато швидше та без зайвих зусиль.

Якісні аксесуари для кальянів – це гарантія тривалого терміну служби вашого кальяну та відмінної смакової якості, що досягається при кожному курінні кальяну.

Купуючи Йоршик для кальяну в інтернет магазині TabakDelux.com.ua ви гарантовано отримуєте низькі роздрібні ціни, а також можливість придбати тютюн оптом за найвигіднішими цінами, замовити моно на сайті та в телефонному режимі. Для цього просто варто зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами та обговорити всі деталі замовлення. Ми завжди раді бачити нових оптових та роздрібних покупців серед наших постійних клієнтів.

Меню
Аккаунт